Програма на Театър "София" за април  - Програма

Kafene.bg | 10.03.17

Представяме ви програмата на Столичния Театър "София" за месец април. На сцената на театъра можете да гледате както представления за възрастни, така и за деца.

МЕСЕЦ АПРИЛ 2017 ГОДИНА

01.04.
събота
11ч., МЕРИ ПОПИНЗ

01.04.
събота
19ч., АПЕТИТ ЗА ЧЕРЕШИ

02.04.
неделя
11ч., МАЛКАТА МОРСКА СИРЕНА

03.04.
понеделник
19ч., Гостува РДТ „Николай Хайтов“ – Смолян – РИБАРСКИ СВАДИ

04.04.
вторник
19ч., РЕВИЗОР

05.04.
сряда
19ч., ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА

06.04.
четвъртък
19ч., НОЩТА НА 16-ТИ ЯНУАРИ

07.04.
петък
19ч., АНТИГОНА

08.04.
събота
19ч., ТИРАМИСУ

09.04.
неделя
11ч., РОНЯ, ДЪЩЕРЯТА НА РАЗБОЙНИКА

09.04.
неделя
19ч., ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ

11.04.
вторник
19ч., ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА

12.04.
сряда
19ч., АННА КАРЕНИНА

13.04.
четвъртък
19ч., ОЛД СЕЙБРУК И ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК

18.04.
вторник
19ч., ТИРАМИСУ

19.04.
сряда
19ч., СКАЧАЙ!

21.04.
четвъртък
19ч., ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА

22.04.
събота
19ч., РОНЯ, ДЪЩЕРЯТА НА РАЗБОЙНИКА

23.04.
неделя
11ч., ПИТЪР ПАН

23.04.
неделя
19ч., ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ

25.04.
вторник
19ч., НОЩТА НА 16-ТИ ЯНУАРИ

26.04.
сряда
19ч., АННА КАРЕНИНА

27.04.
четвъртък
19ч., ОЛД СЕЙБРУК И ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК

28.04.
петък
19ч., СКАЧАЙ!

29.04.
събота
11ч., МАЛКАТА МОРСКА СИРЕНА

30.04.
неделя
11ч., МЕРИ ПОПИНЗ

ГОЛЯМА ЗАЛА
АННА КАРЕНИНА
от Лев Толстой, драматизация Николай Поляков
режисьор Николай Поляков
сценография и костюми Марина Райчинова
оригинална музика и изпълнение Христо Йоцов с участието на Белослава – вокал и Михаил Йосифов – флюгелхорн
хореограф Анна Пампулова
асистент режисьор Юлиян Малинов
видео Димитър Сарджев
Участват: Силвия Петкова/ София Маринкова, Юли Малинов, Милена Живкова, Мартин Гяуров, Юлиян Рачков, Мила Банчева, Антон Григоров, Симона Халачева, Йорданка Любенова, Михаил Милчев, Ириней Константинов, Лора Мутишева

НОЩТА НА 16-ТИ ЯНУАРИ
от Айн Ранд
превод Златна Костова
режисьор Пламен Марков
сценография и костюми Мира Каланова
композитор Калин Николов
Участват: Николай Антонов, Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Мила Банчева, Лора Мутишева, Силвия Петкова/Милена Живкова, Лилия Маравиля, Дария Симеонова, Михаил Милчев, Росен Белов, Пламен Манасиев, Петя Силянова, Симона Халачева, Ивайло Герасков, Юли Малинов, Антон Григоров

ОЛД СЕЙБРУК и ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК
ОЛД СЕЙБРУК автор Уди Алън, превод Матей Тодоров
ПОСЛЕДНИЯТ СТРАСТЕН ЛЮБОВНИК автор Нийл Саймън, превод Милена Сотирова
режисьор Николай Поляков
сценография и костюми Юлияна Войкова – Найман
хореограф  Ива Караманчева
видео Огнян Костовски
Участват: Николай Димитров, Лора Мутишева, Силвия Петкова/ Мила Банчева, Пламен Манасиев, Мартин Гяуров, Симона Халачева, Николай Антонов и Юлиян Рачков, Милена Живкова, Дария Симеонова, Лилия Маравиля

АНТИГОНА
от Жан Ануи
превод Христо Мицков 
сценична редакция и постановка Иван Добчев
сценография Станислав Памукчиев
костюми Петя Боюкова
музика Христо Намлиев
Участват: Дария Симеонова, Каталин Старейшинска, Невена Калудова/ Милена Живкова, Силвия Петкова/ Мила Банчева, Божидар Йорданов, Ириней Константинов, Йорданка Любенова, Росен Белов, Николай Върбанов, Николай Димитров, Иван Крумов

ГОСПОЖА МИНИСТЕРШАТА
от Бранислав Нушич
превод Катя Йорданова
режисьор Недялко Делчев
сценография и костюми Петър Митев
музика Калоян Димитров
видео Димитър Сарджев
оператор  Веселин Христов, Кирил Проданов
участват: Лилия Маравиля, Дария Симеонова/ Лора Мутишева, Румен Троев, Юлиян Рачков, Николай Върбанов, Симона Халачева, Росен Белов, Антон Григоров, Юли Малинов, Петя Силянова, Невена Калудова, Йорданка Любенова, Николай Димитров, Ириней Константинов

СКАЧАЙ !
от Здрава Каменова
композитор Мартин Каров
режисьор Калин Ангелов
сценография и мултимедия Никола Налбантов
музикален директор Георги Георгиев - Антика
хореограф Ана Митева
Участват: Милена Живкова, Калин Пачеръзки, Николай Димитров, Юлиян Рачков, Антон Григоров, Сава Пиперов, Петя Силянова, Джулия Бочева, Силвия Петкова/Лора Мутишева, Симона Халачева, Дария Симеонова, Юли Малинов, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Михаил Милчев

РЕВИЗОР
от Н.В.Гогол
превод Христо Радевски
режисьор Бойко Богданов
сценография и костюми Петя Стойкова
музикален ръководител Данко Йорданов
Участват: Сава Пиперов, Калин Врачански, Мария Сапунджиева, Невена Калудова, Пламен Манасиев, Михаил Милчев, Николай Антонов, Росен Белов, Юлиян Рачков,  Пламен Сираков,  Николай Върбанов, Николай Димитров, Йорданка Любенова, Милена Живкова, Лилия Маравиля, Мартин Гяуров.

ТИРАМИСУ
от Йоанна Овшанко
превод Марияна Минковска
режисьор Николай Поляков
сценография и костюми Огняна Серафимова
асистент по костюмите Искра Петкова
видео Евгения Сърбева
Участват: Лилия Маравиля, Силвия Петкова/ София Маринкова, Мила Банчева, Дария Симеонова, Лора Мутишева, Луиза Григорова, Снежана Макавеева

ПАРИЖКАТА СВЕТА БОГОРОДИЦА
от Виктор Юго
СПЕКТАКЪЛ НА ЛИЛИЯ АБАДЖИЕВА
сценография и костюми Васил Абаджиев
драматизация Димитър Стоянович
Участват: Пламен Манасиев, Калин Врачански, Юли Малинов, Мартин Гяуров, Николай Антонов, Росен Белов, Николай Върбанов, Юлиян Рачков, Михаил Милчев, Антон Григоров, Николай Димитров, Симона Халачева, Йорданка Любенова, студенти от Театрален колеж  „Любен Гройс“                                                                                             

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ДЕЦА
МЕРИ ПОПИНЗ
по мотиви от произведения на Памела Травърз
адаптация и режисура Анастасия Събева
сценография и костюми Андреа Паунова - Ада
хореограф Вера Молова
Участват: Мила Банчева, Юлиян Рачков, Радина Боршош, Ивелин Николов, Йорданка Любенова, Илия Виделинов

МАЛКАТА МОРСКА СИРЕНА
от Катрин Ан по приказката „Малката русалка“ от Х. К. Андерсен
превод Наташа Колевска
режисьор Василена Радева
сценография и костюми Свила Величкова
композитор и вокален педагог Петя Недева
хореограф Марина Попова
Участват: Симона Халачева, Юли Малинов, София Маринкова, Петя Силянова, Невена Калудова, Сава Пиперов, Росен Белов, студенти от НАТФИЗ „Кр. Сарафов“ и Театрален колеж „Любен Гройс“

РОНЯ, ДЪЩЕРЯТА НА РАЗБОЙНИКА
по мотиви от Астрид Линдгрен
адаптация и постановка Катя Петрова
сценография и костюми Петя Караджова и Борис Далчев
композитор Христо Йоцов
анимация Сотир Гелев
хореограф Анна Пампулова
Участват: Мартина Пенева, Александър Тонев, Николай Върбанов, Мила Банчева, Юлиян Рачков, Симона Халачева, Пламен Манасиев, Антон Григоров, Николай Димитров, студенти от Департамент „Театър” НБУ

ПИТЪР ПАН
текст, музика и стихове Пиърс Чатър Робинсън
превод Кънчо Кожухаров
превод на песните Десислава Софранова
режисьор Бисерка Колевска
сценография и костюми Свила Величкова
хореограф Зорница Петрова
вокален педагог Росица Овчарова
сценичен бой Емил Видев
Участват: Антон Григоров, София Маринкова, Лора Мутишева, Мартин Гяуров, Николай Върбанов, Николай Димитров, Росен Белов, Симона Халачева, 
Юли Малинов, Юлиян Рачков, студенти от Театрален колеж „Любен Гройс”

КАМЕРНА ЗАЛА
ПОКАНА ЗА ВЕЧЕРЯ
от Оля Стоянова
режисьор Тея Сугарева
сценография и костюми Каролина Далкалъчева
композитор Александър Костов
Участват: Ивайло Герасков, Дария Симеонова, Мартин Гяуров, Пламен Манасиев, Антон Григоров

АПЕТИТ ЗА ЧЕРЕШИ
от Агнешка Ошецка и Мачей Малецки
автор Агнешка Ошецка
музика Мачей Малецки
режисьор Ана Батева
сценография и костюми Мартина Варийска
аранжимент Стефан Здравески 
Участват: Симона Халачева и Юлиян Рачков

ГОСТУВАЩИ
Гостува РДТ "Николай Хайтов" - Смолян – РИБАРСКИ СВАДИ
от Карло Голдони
сценична версия и режисура Петър Тодоров
сценография и костюми Ханна Шварц
Участват: Емилия Ованесян, Искра Йосифова, Румен Бечев, Десислава Минчева, Веселина Бабаджанкова, Никола Орешков, Илия Виделинов, Бориса Сарафова, Васил Читанов, Тодор Беров
реклама
Коментари 0 коментара

Име:    
E-mail: (Няма да се публикува)

Коментирай:


МИСЪЛ НА ДЕНЯ
  • Чудесата се случват, когато рискуваш всичко, заради една мечта, която освен теб никой друг не вижда. Нужно е само да вярваш.

    Неизвестен

АКЦЕНТИ
Copyright 2007 - 2017, Kafene.bg Сайтът е разработка и собственост на ABC Design & Communication
eXTReMe Tracker